nova_godina

Нова Година 2019

23 Октомври

8 ми Декември

christmas market

Christmas Market

ЗИМА Early Booking 2018/19

Егзотични Патувања

stavros

Понуди Лето

PROZOREC

Организиран Превоз

Ние ви нудиме организиран превоз за секаков вид на прослави :

Родендени , Крштевки , Имендени , Слави

Дозолете ни на Ваѓите најубави моменти да бидеме дел од организацијата , сошто ќе ви овозможиме одличен , висококвалитетен и по европски стандарди превоз до вашата сакана дестинација .

Зима – Early Booking

GRAND HOTEL 4*

TIGNES - VAL D' ISERE

Alpe-D'Huez Les Melezes

Alpe-D'Huez Les Bergers

SKI OPENING KOPAONIK