Вила Анестис – Агиос Георгиос

КРФ

АГИОС ГЕОРГИОС

ВИЛА АНЕСТИС 

Период 26.05 02.06 11.06 20.06 29.06 08.07 17.07 26.07 04.08 13.08 22.08 31.08 09.09 18.09
ноќевања 7 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 7
1/2 75€* 145€ 165€ 199€ 229€ 245€ 245€ 245€ 245€ 229€ 209€ 165€ 145€ 75€*
1/4 75€* 145€ 165€ 199€ 229€ 245€ 245€ 245€ 245€ 229€ 209€ 165€ 145€ 75€*
   • Цените се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен превоз и карта за траект!
   • Трето лице бесплатно, плаќа само за превоз-возрасен 75 еур (4.635мкд), дете од 2-11.99г.-55еур (3.999мкд) (важи за

вила Бела Грециа)

   • Трето лице, возрасно или дете од 2 – 99г. – плаќа според табелата (важи за вила Катерина)
   • Четврто лице во Апартман бесплатно, плаќа само за превоз-возрасен 75 еур (4.635мкд), дете од 2-11.99г.-55 еур (3.399

мкд) (важи за вила Анестис и Ники)

  • Цена за превоз на возрасен 75€ (4.635мкд), за дете 55€ (3.399мкд)
  • Користење на собите започнува првиот ден од 14:00 а се напуштаат во 09:00 последниот ден. (Локално време)
  • За пакет аранжмани од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 25€ од вкупната цена по лице.
  • Доплата за користење на клима 6 еур на ден (се плаќа локално)
  • Поаѓање од Скопје од Автобуска станица, еден ден пред наведените датуми во 22:00 часот.
  • Враќање последниот ден во вечерните часови.