ВЕЛИНГРАД – 11.10.2019

Цени валидни за период на престој 11.10-13.10.2019 (мин. 2 ноќевања)

Хотел ИНФИНИТИ 4*

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба стандард (2+0) 55€
Двокреветна соба делукс (2+1) 60€
Двокреветна соба делукс плус (2+2) 65€
• Прво дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 10
• Второ  дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – 24
• Трет возрасен на дополнително легло – 36

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база појадок и вечера
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауни, парна бања, релакс центар, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Хотел ВЕЛИНА 4*

Вид на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба стандард (2+0) 36€
Двокреветна соба делукс (2+1) 40€
• Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 15
• Трет возрасен на дополнително легло – 23

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

  

Хотел ОЛИМП 4*

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+2) 47€
• Дете од 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

Хотел АУРА 3*

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба (2+0) 34€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден