Tab 1

Промо цени ХУРГАДА

Термини 17 и 24 Јули.2019

⇒ ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ   СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ ⇐

Хотел17.0724.07
Prima Life Makadi Resort & SPA 5*

(Ексклузивитет на Магелан Травел)

539 €539 €
King Tut Resort 4*Stop sale433 €
Sphinx Aqua Park Beach Resort 4*Stop sale439 €
Imperial Shams Abu Soma Resort 4*446 €446 €
Elysees Dream Beach Resort 4*427 €427 €
Regina Swiss Inn Resort 4*446 €446 €
Seagull Beach Resort 4*

попустот важи до 15.07.

Stop sale 478 €
Coral Beach Hurghada478 €478 €
Marlin Inn Azur Resort 4*463 €463 €
Bella Vista 4*456 €465 €
Amwaj Blue Beach 5*452 €452 €
AMC Royal Resort 4*

попустот важи до 15.07.

491 € 491 €
Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh577 €577 €
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5*433 €433 €
Jasmine Palace 4*491 €491 €
Mercue Hurghada 4*491 €491 €
Tropitel Sahl Hasheesh549 €549 €
Hilton Hurghada Resort 5*555 €555 €
Premier Le Reve hotel & Spa (UAL)698 €698 €

Цените се по лице и вклучуваат: 
✔6 ноќевања / 7 дена
✔ All inclusive услуга
✔ чартер лет Скопје – Хургада – Скопје
✔ вклучени аеродромски такси !!!
✔ чекиран багаж до 20кг
✔ рачен багаж до 6кг
✔ претставник на аеродром во Хургада

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет – за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци