ВЕЛИГДЕН 2019 – БАНСКО

Хотел ГРИН ВУД 4*

Вид на сместување3 ноќевања / All Inclusive4 ноќевања / All Inclusive
Двокреветна соба (2+0)121€150€
Студио (2+2)132€160€
Едноспален апартман (2+2)                  144€174€
• Задолжителна доплата за деца од 06-13.99 год. за Велигденски ручек 28.04.2019 – 10€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Транспорт до црквата во Разлог (сабота спрема недела – 28.04.2019)
  • Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Од Неготино,Кавадарци,Штип,Скопје,Велес

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 28.04.2019  и 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице