Локација: на 20м од плажа
Сместување: 100 соби опремени со клима.
Содржини: базен, џакузи, ресторан бар, лифт, сеф, тениски терен, сауна, игралиште за деца, базен, менувачница, рета кар, рента велосипед, бесплатен интернет во лоби, паркинг (5 евра).Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда
DBL – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, PV – поглед на парк, SV – поглед на море, tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред,
BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.