АПАРТМАНИ  MUJEN LUX 

                            Ц Е Н О В Н И К-ЗИМА 2018/2019 НЕДЕЛНИ ЦЕНИ (7/8)

Check In 25/11/   2018 02/12/   2018 09/12/   2018 16/12/   2018 23/12/   2018 30/12/ 2018 06/1/   2019 13/1/   2019 20/1/   2019
Check Out 02/12/  2018 09/12/   2018 16/12/   2018 23/12/   2018 30/12/   2018 06/01/ 2019 13/1/   2019 20/1/  2019 27/1/   2019
Studio 350 385 350 350 610 610 410 375 375
Standard 350 385 350 350 610 610 410 375 375
Superior 375 405 375 375 670 670 460 415 415

Check In 27/1/   2019 03/2/   2019 10/2/   2019 17/2/   2019 24/2/   2019 03/3/   2019 10/3/   2019 17/3/   2019 24/3/   2019
Check Out 03/2/   2019 10/2/   2019 17/2/   2019 24/2/   2019 03/3/   2019 10/3/   2019 17/3/   2019 24/3/   2019  31/3/   2019
Studio 480 480 480 375 395 410 375 325 310
Standard 480 480 480 375 395 410 375 325 310
Superior 550 550 550 415 435 455 415 365 350

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО EUR НА БАЗА НА ПОЛУ ПАНСИОН ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА

       ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:             

 •  Услуга на база на полупансион (појадок и вечера) на база на шведска маса.  Користење на WI-FI интернет. Неограничено користење на услугите на SPA & WELLNESS ЦЕНТАРОТ на површина 450m2 и тоа: затворен базен соJacuzzi, финска сауна, инфрацрвена сауна,  арома-парна (турска) бања,  солена соба.
 • Третманите за тело и масажите дополнително се резервираат и доплаќаат.
 • Бесплатен превоз до 5 пати во денот до / од центарот на Копаоник.
 • Беби кот – на барање на гостите

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

 • Такса за престој која изнесува по лице / на ден за возрасни 100,00 рсд     и    50,00 рсд за деца од 07-15години / на ден.
 • Деца до 7 години не плаќаат такса за престој.
 • Осигурување на ден (деца/возрасни) 30,00 рсд

Услови на Апартманите MujEnLux  4 * :

 • Влез во соби (Check In) e од 14ч, напуштање на соби (Check Out) e дo 10ч. За престој пократок од 3 ноќевања-цената се зголемува за 10%
 • Дете 0-2  во придружба на две возрасни-БЕСПЛАТНО во 1/2 соба
 • Дете  2 – 12 во придружба на 2 возрасни, ако користи посебно легло – попуст од  50%
 • Две деца 2-12 во придружба на 2 возрасни – секое дете има попуст од 50%

ОТКАЗ НА АРАНЖМАНОТ ОД СТРАНА НА ПАТНИКОТ: 
Пред започнување на патувањетоПатникот има право на Отказ на аранжманот, за којшто е должен да писмено го информира организаторот/ агенцијата согласно Општите улови на патување кои ги потпишал при уплатата на истиот. Датата на писмениот Отказ претставува основа врз која агенцијата прави пресметка околу рефундацијата – ако тоа поинаку не е договорено

             ПО ИЗВРШЕНА РЕЗЕРВАЦИЈА – ПРОМЕНА НА ТЕРМИНИТЕ Е МОЖНА САМО СО

                                                СОГЛАСНОСТ/КОНСУЛТАЦИЈА НА ХОТЕЛОТ.