BRILANT HOTEL 4* Хотелот е лоциран во прекрасната област на Саранда. Комбинацијата на одлична локација и нашите врвни услуги ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

Сите соби се со балкон, клима уред, ТВ, фен, минибар, WI-FI, собна услуга.

BRILANT HOTEL 4* Хотелот е лоциран во прекрасната област на Саранда. Комбинацијата на одлична локација и нашите врвни услуги ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

Сите соби се со балкон, клима уред, ТВ, фен, минибар, WI-FI, собна услуга.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

BRILANT HOTEL / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 49 71 49
SINGLE 45.1 67.1 46.2
1+1 CHD (0-11,99) 45.1 67.1 46.2
2+1 CHD (0-4,99) 49 71 49
2+1 CHD (5-11,99) 56 78 56
STANDARD SEA VIEW
DOUBLE 53 75 53
SINGLE 51 73 51
1+1 CHD (0-11,99) 51 73 51
2+1 CHD (0-4,99) 53 75 53
2+1 CHD (5-11,99) 60 82 60
STANDARD BALCONY SEA VIEW
DOUBLE 62 84 62
SINGLE 59 81 59
1+1 CHD (0-11,99) 59 81 59
2+1 CHD (0-4,99) 62 84 62
2+1 CHD (5-11,99) 69 91 69
STANDARD ROOM WITH BALCONY
2PAX 62 88 62
3PAX 66 92.4 66
2+1 CHD (0-11,99) 62 88 62
2+2 CHD (0-4,99) (0-4,99) 62 88 62
2+2 CHD (5-11,99) (0-4,99) 62 88 62
2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 69 96 69
3+1 CHD (0-4,99) 66 92.4 66
RELEASE DAYS 7 7 7

Во цената не е вклучена туристичката такса по 2еур по лице на ден

Минимум престој од 3 ноќевања, за сите периоди на престој.

Политика на отказ:

До 11 дена пред пристигање без пенали, по овој период 100% пенали