ALL INCLUSIVE !!!  – 15% до 31.07.2022      

Chaika Beach Resort 4* – All Inclusive се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на плажа. Хотелот е поделен во три згради, од кои некои нудат прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа, 2 отворени базени, неколку ресторани и барови и Спа центар.

Сите соби и студија имаат клима уред, ТВ и фен во бањата. Free WiFi е на располагање во lobby-то на хотелот. Целокупната понуда вклучува главен ресторан со разновидни вкусни оброци, лоби бар, базен бар и Mistique клуб бар. Чадори за сонце и лежалки се бесплатни на базенот.

Chaika Beach Resort 4* има тим на професионални аниматори, со дневни и вечерни активности, како лов на богатство, игри на плажа и детски дискотеки за помладите гости. Исто така, се организираат  спортски игри и тематски претстави за возрасните.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.07.2022

 
Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ 05.06.2022 – 19.06.2022 04.09.2022 – 30.09.2022
ALL INCLUSIVE
20.06.2022 – 02.07.2022 28.08.2022 – 03.09.2022
ALL INCLUSIVE
03.07.2022 -27.08.2022

ALL INCLUSIVE

DLB ARKADIA

park view 2+2

49 € 58 € 65 €
APARTMAN ARKADIA

park view 2+2/2+3/3+1

60 € 69 € 76 €
DBL CHAIKA

sea view 2+2

 53 €
63 €
 69 €
STUDIO ARKADIA

park view 2+2/2+3,3+1

53 € 63 € 69 €
STUDIO CHAIKA

sea view 2+2

59 € 67 € 74 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

– Забавен дел, анимација

Попусти:
Дете до 2.99 години – бесплатно
Прво дете 3-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ/трето дете од 3 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба/студио/апартман – 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба/студио/апартман – 20% попуст на регуларната цена

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА