CONDOR 3*

CONDOR 3*

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК-ПРВА ЛИНИЈА НА ПЛАЖА                  

– 20% попуст до 31.03

Хотел CONDOR 3* се наоѓа на плажа. Сите соби се климатизирани и имаат кабловска телевизија, фрижидер, фен и балкон. Секоја има сопствено купатило со туш. Бесплатен Wi-Fi е достапен во сите соби.

Хотел  CONDOR 3* нуди 24-часовна рецепција. Гостите можат да се релаксираат во прекрасната градина на хотелот.

 

 

                  ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
20% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019

Цени за термини по типови простории за НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК

ТЕРМИНИ

01.06.2019 – 01.07.2019

02.07.2019 – 25.08.201926.08.2019 – 20.09.2019
Лице во двокреветна соба23 €
29 €22 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца  или 3 возрасни
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2 – 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Доплата за вечера – 8е за возрасни / 4е за деца до 11,99 год
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ