DIAMOND 4*

DIAMOND 4*

ALL INCLUSIVE  – 20% попуст до 31.03                                                                       

Благодарение на централната локација во Сончев Брег, на само 250 метри од прекрасната песочна плажа, хотелот Diamond 4* е идеален за семејства и млади луѓе, бидејќи е близу до сите забавни случувања, кои ги нуди ова туристичко место.

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

20% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019
15% попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2019

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ03.05.2019 – 10.06.2019

ALL INCLUSIVE

 11.06.2019 – 04.07.2019   24.08.2019 – 07.09.2019

ALL INCLUSIVE

05.07.2019 – 23.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  – LARGE25 €
33 €45,50 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни – бесплатно
Второ дете од 2 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 25% попуст на регуларната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ