СОНЧЕВ БРЕГ – CACAO BEACH  50m од плажа

Апартманите се во модернистички стил и располагаат со опремена кујна, ТВ, интернет и клима вкл. во цената, како и користењето на базенот со лежалки и чадори. Исто така пред Апартхотел Favorit има и бесплатен паркинг за гостите.

  

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

16.05-09.06

      10.06-02.07

      24.08-30.09

03.07-23.08

Двокреветна соба стандард

25 €

34 €

39 €

Двокреветна соба де лукс (студио) максимум 3 лица

34 €

42 €

53 €

 АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

39 €

52 €

69 €

 АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 48 €  73 €  89 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Паркинг

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни
Двокреветна соба делукс (студио) – 3 возрасни
Апартман 2+2 –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 –  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Доплати:
– 5 лице во Aпартман со една спална  доплаќа 18 евра на ден

– 7 лице во Aпартман со две спални доплаќа 18 евра на ден

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА