ПОЛУПАНСИОН +  -10% до 30.04.2023

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2023

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ 15.05.2023 – 15.06.2023 11.09.2023 – 30.09.2023

ПОЛУПАНСИОН +

  16.06.2023 – 03.07.2023   26.08.2023 – 10.09.2023

ПОЛУПАНСИОН +

04.07.2023 – 25.08.2023

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба – поглед парк 27 €
35 € 41 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед море 29 € 37 € 43 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН + и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Безалкохолни пијалоци, пиво и вино за време на вечерата

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца до 11,99 г или 3 возрасни
Попусти:
Дете до 1,99 год – бесплатно
Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба
Второ дете до 11.99 години – 50% попуст од регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро