HANIOTI MELATHRON ****HANIOTI

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10/1

20.05-31.05

21.09-10.10

01.06-20.06

21.06-10.07

26.08-20.09

11.07-25.08

Double Standard

36

39

44

47

Трето лице

17

17

17

17

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

42

45

50

55

Трето лице

17

17

17

17

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-3.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. Престој

1

3

3

3

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Non show        100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

*Second child in Superior rooms shares bed with parents.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.12.2022 10% ПОПУСТ