HOTEL ANTHEMUS SEA BEACH ****- ELIA

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа.
Сместување: 280 соби и бунгалови. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, радио, фрижидер, мини бар,интернет конекција, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: главен ресторан, таверна, бар (меин бар, пул бар), мини маркет, мини бус (Хотел-Неа Мармарис-Хотел), детско игралиште, мини клуб, театар…
Плажа: песочна
Спорт и забава: отворен базен со џакузи и еден помал за деца, масажа, сауна, фитнес центар, кино и тв сала, водени спортови…

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
HB (полупансион) од 50,6 €
-8% за резервации до 28.02.2017

HOTELANTHEMUS SEA BEACH * * * *Elias BeachSithoniaHalkidikiwww.anthemussea.gr
СОБАпериод13.04-25.0526.05-20.0621.06-07.0730.09-20.0908.07-02.09Макс.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
услуга05.10-31.1021.09-04.10лица1 дете 0-31 дете 3-122 дете 0-32 дете 3-123 возр.4 возр.
DBL superior GVHB55,0073,3095,1095,10120,202+1-100%-50%////
DBL superior SV/PVHB60,8079,00105,30105,30128,202+1-100%-55%////
Junior suite GVHB64,2088,20112,20112,20145,402+2-100%-60%-100%-60%-30%/
Junior suite SV/PVHB66,5095,10128,20128,20154,502+2-100%-65%-100%-65%-30%/
Junior suite SFHB74,40105,30131,60131,60167,102+2-100%-65%-100%-65%-30%/
SGLHB64,20112,20150,00150,00219,701+0//////
                                                                                                                 АКЦИЈА !!!   EB: -8% за резервации до 28.02.2017

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).