Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1300 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен
  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)