HOTEL ATRIUM 4* PEFKOHORI                             www.atrium-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0/1

19.05-01.06

24.09-08.10

02.06-15.06

10.09-23.09

16.06-29.06

30.06-20.07

20.08-09.09

21.07-19.08

Comfort Room

54

68

79

89

98

Standard Room

44

56

65

74

79

Standard Room for 3 persosn

58

74

88

98

106

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room

69

86

102

114

124

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Classic Room

62

78

92

104

112

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room

74

92

109

123

133

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

78

98

117

131

141

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

22

22

22

22

22

Деца од 2-11.99 год.

11

11

11

11

11

Мин. престој

3

3

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,таверна ,бар, базен, конференциска сала,паркинг,детски базен , детско игралиште , детско мени,анимација,кошарка,тенис,пинг понг,билијард

Соби: клима( бесплатна во Јули и Август), ТВ,фен,сеф,телефон,пристап до интернет,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.223 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ