HOTEL BLUE DOLPHIN ****

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа
Капацитет: 107 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца…
Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
HB (полупансион) од 29,1 €
за резервации до 31.05.2017

HOTELBLUE DOLPHIN * * * *MetamorfosisSithoniaHalkidikiwww.bluedolphinhotel.eu
СОБАпериод28.04-31.0501.06-30.0601.07-09.0724.08-31.0810.07-23.08Макс.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
услуга01.10-22.1001.09-30.09лица1 дете 0-31 дете 3-122 дете 0-32 дете 3-123 возр.4 возр.
Promo DBLHB36,3054,4064,7064,7083,902+0//////
DBL standardHB39,7057,9068,0068,0087,302+1-100%-100%////
DBL SuperiorHB43,1062,4072,6072,6094,102+1-100%-100%//-30%/
FamilyHB46,5065,8076,0076,0096,402+2-100%-100%-100%-50%-30%/
SGLHB49,9068,0081,7081,70108,801+0//////
АКЦИЈА!!!  EB:  -20% за резервации до 30.04.2017:  -20% за престој 28.04-31.05 &01.10-22.10;  -15% за престој 01.06 -30.09

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).