Хотел Бора на своите гости им нуди двокреветни и фамилијарни соби, опремени со сопствено купатило, телевизор, интернет.
Во склоп на хотелот има ресторан, бар, ски гардеробер и сопствен паркинг.

ПОПОВА ШАПКА

Хотел БОРА 3*  

Период на престој  Цена  
05.12.2020 – 20.12.2020 1.490 ден
21.12.2020 – 31.03.2021 1.610 ден

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање

и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Интернет
  • Паркинг
  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

Нова Година 2021

Цени валидни за период на престој :
30.12.2021-02.01.2021

Пакет  Цена
2 ноќевања 80€ | 4.960 ден
3 ноќевања 110€ | 6.820 ден
4 ноќевања 140€ | 8.680 ден

Дадените цени се по лице за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Интернет, паркинг
  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)