Грандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

СПЕЦИЈАЛЕН  ПОПУСТ – 40% за уплати до 30.04.21

      

        Тип на Соба

 

24.04-31.05

01.10 – 15.10

 

01.06.-15.06

16.09  – 30.09

 

16.06-30.06

26.08 15.09

 

 

01.07-15.07

 

 

 

16.07 25.08

Стандардна соба ПП- цените во табелата се по соба на ден со ПОЈАДОК и ВЕЧЕРА
2 возрасни 1 НОЌ       78€       114€       145€      205€        223€
2+1 дете (2-11,99) 1 НОЌ       78€       114€       145€      205€        223€
2+2деца (2-11,99) 1 НОЌ       92       137€       174      240€        263€
3 возрасни 1 НОЌ      112€       162€       207€      293€        320€
Стандардна соба АЛЛ – цените во табелата се по соба на  ден на база   СЕ  ВКЛУЧЕНО
2 возрасни 1 НОЌ      106€      145€       182€ 246       270€
2+1 дете (2-12) 1 НОЌ      113€      153€       191€ 257       281€
2+2 деца (2-12) 1 НОЌ      135€      184€       229€ 302       333€
3 возрасни 1 НОЌ      153€      209€       262€ 355       389€
     Цените за апартман, suite , еднокреветна соба и еднокреветна соба + 1 дете до 12 г. се по соба / сместувачки капацитет на ден со појадок и вечера
Еднокреветна соба ПП         68€           97€        123€      174         199€
1 возр. + 1 дете (0-11,99) ПП         76€         106€        133€      183€         207€
Апартман ( 4 лица) ПП       162€         211€        248€      333€         360€
Suite (2+2деца) ПП       118€         167€        217€      305€         335€
НАПОМЕНА:   Минимум 5 ноќи престој во период од 01.06 до 31.08

*Премиум полупансион – појадок и вечера со вклучени безалкохолни пијалоци за време на оброците: кафе, чај, сокови * Користење на 2 лежалки и чадор на плажа – 7 евра за гостите кои користат полупансион, истите се бесплатни за гостите кои користат АLL INCLUSIVЕ *Прво дете до 11,99 години бесплатно За соба со поглед кон море се доплаќа: *Директен поглед – 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед – 15€ по ноќевање по соба