Хотел Илириа е лоциран на совршена местоположба во Саранда. Како најстар хотел во Саранда, во 2017 година хотелот доби 40 нови соби од висока класа, секоја опремена со модерен мебел. Сите соби имаат балкон, повеќето со поглед кон плажата Saranda. Собите се опремени со туш, фрижидер, клима уред. На првиот кат од хотелот се наоѓа ресторанот, каде гостите може да уживаат во традиционална храна.

Услуги во склоп на хотелот:

На сама плажа, Лифт, Ресторан и lounge бар, Чадори на плажа, Тераса, 24 часовна рецепција, Клима, Секојдневно чистење, Градина, Перална, Скара, Паркинг, Фрижидер, Балкон со поглед кон море, Вклучен појадок, Wi-fi, Пешкири

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Минимум престој од 2 ноќевања.