ХОТЕЛ ИЗГРЕВ – СТРУГА

На ова парче рај на земјата, помеѓу прекрасната борова шума, на брегот на Охридското езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен хотел се протега на површина од 90.000м2 со приватна плажа од 500м и е во непосредна близина и на двата града, само 5км од градот Струга, а на 20км од градот Охрид. Поврзан е со добра инфраструктура, а на само 15км од хотелот се наоѓа охридскиот аеродром.

Поминете ги летните  денови  на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот,  Уживајте  во  прекрасната борова шума, во  најубавото  изгрејсонце и  погледот  на езерото.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Период По лице во двокреветна соба Еднокреветна соба Трокреветна соба
1 Дете во стд. соба
(до 6.99)
1 Дете во стд. соба
(7
11.99)
13.09.2020-04.10.2020 30 евра 45 евра 81 евро Бесплатно 50%
05.10.2020-28.12.2020 27,5 евра 41,25 евра 74,25 евра Бесплатно 50%

 

Во цената се вклучени следниве услуги:

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на Spa center (внатрешен базен, фитнес, сауна, турска бања)

 Важна напомена:

Аква паркот нема да работи од 14.09.2020

  • Плаќањето е задолжително во денари (1 еур = 61.8 мкд)
  • За резервација задолжителна уплата од 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување
  • За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ