Хотел Каса Леоне на своите гости им нуди пријатна атмосфера и гостопримливост. Сите соби и апартмани се опремени со сопствено купатило, телевизор и интернет. Во склоп на хотелот има ресторан со одлична храна и тераса со преубав поглед.

Цени валидни од 21.12.2020-31.03.2021

Вид на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба 60€
Апартман (за 4 лица) 108€
Деца до 6.99 год. со 2 возрасни Бесплатно
Деца од 7-11.99 год. со 2 возрасни 12€
Деца од 12-17.99 год. со 2 возрасни 18€

Дадените цени се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Интернет
  • Паркинг

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)