HOTEL LAGOMANDRA BEACH ****- LAGOMANDRA

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа.
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, ТВ сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови..

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
HB (полупансион) од 28,6 €
-15% за резервации до 31.03.2017

HOTELLAGOMANDRA BEACH * * * *N. MarmarasSithoniaHalkidikiwww.lagomandra.gr
СОБАпериод28.04-31.0501.06-14.0601.09-15.0915.06-05.0706.07-31.08Макс.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
услуга01.10-21.1016.09-30.09лица1 дете 0-21 дете 2-142 дете 0-22 дете 0-143 возр.4 возр.
DBL SuperiorHB33,6052,3067,1067,1084,702+1-100%-100%//-50%/
DBL deluxeHB39,6060,5075,4075,4095,202+1-100%-100%//-50%/
Family roomHB39,6060,5078,7078,70101,802+2-100%-100%-100%-100%-50%/
Junior Suite SVHB46,2069,30100,70100,70118,302+2-100%-100%-100%-100%-50%/
АКЦИЈА !!!-15% за резервации до 31.03.2017;

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)