Хотелот Лоџ располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием.

Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

Одморете се и уживајте во одличната пица и традиционалните пити со сирење и домашен јогурт.
Одличната атмосфера и амбиентот на хотелот Лоџ ќе ги задоволи сите ваши сетила.
Добар апетит!

Напомена – Хотелот не работи за време на летната сезона.

Цени валидни од 15.12.2020 год.

Стандардна соба
од Недела до Четврток
Еднокреветна соба 42 евра
Двокреветна соба 60 евра
од Петок до Сабота
Еднокреветна соба 56 евра
Двокреветна соба 80 евра
Цени од 30.12.2020-01.01.2021, од 14.02.2021-16.02.2021
Еднокреветна соба 75 евра
Двокреветна соба 105 евра
Цени од 02.01.2021 – 15.01.2021
Еднокреветна соба 56 евра
Двокреветна соба 80 евра

Дадените цени се за ноќевање со појадок.

Осигурување, туристичка такса, и ДДВ вклучено во цената.

Деца до 5.99 год – Бесплатно се сместуваат.
Деца од 6 – 11,99 год: 50% од цената за возрасни.
Деца над 12 годишна возраст – се наплаќа редовната цена за возрасен.