Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон морето. Хотелот работи исклучиво на појадок. Хотелот работи од 1ви јуни до 1ви октомври. Има повеќе видови на соби кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат. Собите коишто се на првиот и вториот кат имаат поубав поглед и од таа причина имаат и поскапа цена. Секоја соба има свој балкон. Постои можност за дополнителна софа за трето лице (со доплата) во секоја од собите. Ви-Фи, клима, ТВ, сеф, фен, минибар, паркинг, појадок и паркинг се вклучени во цената.

Цените се по соба на ден за 2 возрасни, на база ноќевање со појадок

Hotel Luxury – Ksamil – Albania
Цени изразени по соба на ден на база Ноќевање со појадок
тип на соба 01 јули – 15 јули 15 јули – 25 август 25 август – 01 септември 01 септември – 11 септември 11 септември- 21 септември 21 септември – 01 октомври
Double Deluxe Back View GF 47 54 49.5 43 37 32
Double Deluxe Back View 54 61.6 57.2 50.6 43 37.4
Double Deluxe SSV 61.6 69.3 66 58.3 51.7 42
Premium Double Deluxe SV 69.3 78.1 73.7 67.1 59.4 50.6
Premium Deluxe Family SV GF 103.4 115.5 109 98 84.7 81.4
Premium Deluxe Family SV 119 131 124.3 113.3 100 93.5

check in: 14:00 / check out: 11:00

појадок:

08:00 – 10:00

Доплати

0-10 години бесплатно

10+ години се смета за возрасно лице и плаќа 11 евра на ден.