Регуларна понуда од Rema 3*

HOTEL REMA 3* VOURVOUROU www.hotelrema.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5/10

15.05.21-31.05.21

01.06.21-20.06.21

21.06.21-31.07.21

01.08.21-22.08.21

23.08.21-05.09.21

06.09.21-14.09.21

15.09.21-30.09.21

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

47

59

117

129

117

82

59

DOUBLE ROOM

2Ad

47

59

117

129

117

82

59

3Ad

64

77

134

147

134

100

77

3Ad+1ch(0-1)

64

77

134

147

134

100

77

3Ad+1ch(2-11.99)

64

77

134

147

134

100

77

2Ad+1ch(0-1)

47

59

117

129

117

82

59

2Ad+1ch(2-11.99)

47

59

117

129

117

82

59

2Ad+2ch(0-1)

47

59

117

129

117

82

59

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

47

59

117

129

117

82

59

2Ad+2ch(2-11.99)

58

69

128

139

128

92

69

Мин. престој

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: WI-FI,фитнес,паркинг,бар на базен,отворен базен,ресторан

Соби: балкон,клима, ТВ,телефон,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charge
all non-show bookings 100% charge