Хотел СКАРДУС 4*
ЛЕТО 2020

Тип на услуга Цена
Полупансион 35€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок (бифе) и вечера (салата/супа, главно јадење и десерт)
  • Користење на базени и СПА Центар
  • Интернет
  • Паркинг

Деца до 4.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 5-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст