HOTEL TORONI BLUE SEA **** –TORONI

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони
Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ телефон, мини бар,
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар на плажа, паркинг…
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен со дел за деца, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал, турска бања, масажа, џакузи, сауна…

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
HB (полупансион) од 27 €
-10% за резервации до 31.03.2017

HOTELTORONI BLUE SEA * * * *ToroniSithoniaHalkidikiwww.toronibluesea.com
СОБАпериод01.04-15.0616.06-24.0626.08-09.0925.06-0.0709.07-25.08Макс.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
услуга25.09-05.1110.09-24.09лица1 дете 0-61 дете 6-122 дете 0-62 дете 6-123 возр.4 возр.
DBL SuperiorHB30,3055,0063,3063,3078,102+2-100%-50%-100%-50%-30%/
SGLHB50,6094,60106,70106,70133,101+1-100%/////
                                                                                                             АКЦИЈА!!!  EB: -10% за резервации 31.03.2017

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)