Викенд во Банско

Хотел Trinity 4*во центар на Банско

  • 1 ден :11.10.2019 (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности Ноќевање.

  • 2 ден : 10.2019(Сабота)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање

  • 3 ден : 13.10.2019 (Недела)

Појадок. Слободни активности и припрема за заминување. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 15 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.

ТЕРМИНИ:Цена:3 возрасен:1 дете

2-11,99:

2 дете

2-11,99:

11.10-13.1065евра60евра25евра45евра

 

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација
  • 2 ноќевања со појадок
  • Користење на СПА Центар

 

Во цената не е вклучено:

Вечера 10 евра од ден по лице(незадолжително)

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД СКОПЈЕ,ВЕЛЕС,ШТИП,НЕГОТИНО,КАВАДАРЦИ,КУМАНОВО

Викенд во Банско

Хотел Тринити 4* во центар на Банско

Сопствен превоз

Вид на сместувањеНоќевање со појадок
Студио 2+121€
Фамилијарна соба 2+227€
• Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50 %попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

1-ноќевање на база појадок

-користење на внатрешен базен,сауна,парна бања,интернет

Во цената не е вклучено:

туристичка такса 1 евро по лице од ден

Во цената не е вклучено:

Вечера 10 евра од ден по лице(незадолжително)