HOTEL VILLAGE MARE ****

Положба : 1,5км од Метаморфози
Сместување: 67 двокреветни, 40 мезонети, 27 апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, телефон, мини бар.
Услуга: се вклучено (all inclusive)
Содржини: ресторан, а ла карт таверна, лоби, паркинг, Тв сала, сеф, мини маркет, бар покрај базен
Плажа: песочна со ситни камчиња
Спорт и забава: 2 отворени базени, базен за деца, одбојка на плажа, столен тенис, билијард, мини клуб за деца, водени спортови…

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
AI (се вклучено) од 39,6 €
-10% за резервации до 15.05.2017

HOTELVILLAGE MARE * * * *MetamorfosisSithoniaHalkidikiwww.villagemarehotel.com
СОБАпериод18.05-31.0501.06-16.0617.06-04.0705.07-28.0729.07-28.08Макс.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
услуга01.10-10.1025.09-30.0910.09-24.0929.08-09.09лица1 дете 0-21 дете 2-132 дете 0-22 дете 2-133 возр.4 возр.
DBLAI43,9055,5074,6086,2091,902+1-100%-100%//-45%/
DBL SuperiorAI49,2059,6080,3092,4099,402+2-100%-100%-60%-60%-50%/
MaisonetteAI67,0095,40110,90126,00135,802+3-100%-100%-100%-100%-75%-75%
ApartmentAI72,30101,70119,10134,00143,902+3-100%-100%-100%-100%-75%-75%
Appartment: 5 возрасно лице -75%;Трето детe  -100%;Maisonette:  трето детe  -100%
АКЦИЈА!!!  EB: -10% за резервации до 30.04.2017 за DBL;-15%  до 30.04.2017 за Maisonette и Appartment;

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).