KAVKAZ 4*

KAVKAZ 4*

ALL INCLUSIVE – 10% попуст до 15.04

Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Хотелот има три еднокреветни соби, 99 двокреветни соби и 18 апартмани. Секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима, интернет. Хотелскиот комплекс вклучува • базен со коктел бар, • шопинг центар, • менувачница • фризер, • фитнес сала,• центар за масажа • сауна, лекар.

 

 

 

 

   ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ                                                                                                

 –10% попуст за резервација и уплата до 15.04.2019 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ20.05.2019 – 15.06.2019

ALL INCLUSIVE

16.06.2019 – 10.07.2019  21.08.2019 – 07.09.2019

ALL INCLUSIVE

11.07.2019 – 20.08.2019  ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба28 €
37.50 €
 50 €
Лице во Апартман32 €
 43 €
53 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Фитнес сала

– Паркинг

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни
Апартман  –  2 возрасни + 3 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 2 деца до 11,99 години

Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – плаќа 6 евра на ден за all inclusive
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 25% попуст на регуларната цена
Трет возрасен во апартман – плаќа 100%
Двајца возрасни и две деца (2-11.99г) во апартман – секое од децата плаќа по 50% од цената за возрасен
Трето дете до 11.99г во апартман – бесплатно
Тројца возрасни и две деца (2-11.99г) во апартман – третиот возрасен плаќа 100%, а децата – БЕСПЛАТНО
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ