ALL INCLUSIVE  -10% до 31.05.2023

Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер.

Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

 
 
 
 
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2023
(период на престој од 22.06-07.09.2023) 
 
Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ 06.06.2023 – 21.06.2023

ALL INCLUSIVE

22.06.2023 – 05.07.2023   27.08.2023 – 07.09.2023

ALL INCLUSIVE

06.07.2023 – 26.08.2023

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 45 €
58 € 81 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar

– мини AQUA PARK со два базена

– Детско катче

– Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни
Попусти:
Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба
Второ дете до 11.99 години – -50% попуст на редовната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на редовната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро