LIANI 3+*

LIANI 3+*

ALL INCLUSIVE – ВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ                                     

     – 10% попуст до 30.04

Хотелот LIANI 3+*  лоциран во централниот дел на Сончев Брег, одалечен ололу 250 метри од плажа, претставува модерен објект, со нови и модерно опремени соби со кабелска ТВ, клима, минибар, прекрасен двор со убави базени, лоби бар, летна бавча.

 

 

 

         ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИ                                                                                                 

      -10% попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2019

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ  10.06.2019 – 24.06.2019

07.09.2019 – 30.09.2019

ALL INCLUSIVE

25.06.2019 – 05.07.2019

27.08.2019 – 06.09.2019

ALL INCLUSIVE

06.07.2019 – 26.08.2019         

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна/трокреветна соба34 €
43 €49 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Паркинг

– Интернет

– Забавен дел ( пинг понг, пикадо, бадминтон)

 
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 3 возрасни
Трокреветна соба – 3 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 4 возрасни
Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – 50%*
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во трокреветна соба – 50%*
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна/ трокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

*Кога 2 деца се со двајца или тројца возрасни во двокреветна/трокреветна соба – едно од децата нема да има кревет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ