MARLIN BEACH 4*

MARLIN BEACH 4*

ALL INCLUSIVE – 15% попуст до 31.03

Луксузниот хотел Марлин 4* е изграден во 2004 година. Позициониран на плажа, овој модерен хотел е идеално место за незаборавен одмор за семејства.

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ                                                                                                    

   –15% попуст за резервација и уплата до 31.03.2019                                                                   

    -10% попуст за резервација и уплата до 30.04.2019

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ01.05.2019 – 09.06.2019

ALL INCLUSIVE

10.06.2019 – 02.07.2019  26.08.2019 – 10.09.2019

ALL INCLUSIVE

03.07.2019 – 25.08.2019

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  – поглед море34 €
41 €
 55 €
Лице во Студио – поглед море39 €
 47 €
61 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Фитнес сала

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или
                  4 возрасни + 1 дете до 1,99 години

Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Прво дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во двокреветна соба или студио – БЕСПЛАТНО
Второ дете 2-11,99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во двокреветна соба или студио – плаќа 50 % од цената за возрасен
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба и четврт возрасен на дополнителен кревет во во студио – 20% попуст на регуларната цена
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со тројца  возрасни во  студио – БЕСПЛАТНО

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ