Викенд во Банско

Хотел Moutaine Paradise 4*

2 all inclusive light + автобуски превоз од Штип,Скопје,Велес,Неготино,Кавадарци

  • 1 ден :04.2019 (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање.

  • 2 ден : 04.2019(Сабота)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Вечера.Ноќевање

  • 3 ден : 04.2019(Недела)

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 14 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.

Цена за уплата до 20.03.2019 ,после цената се зголемува за 10 евра по лице

ТЕРМИНИ:Цена:3 возрасен:1 дете

6-11,99:

2 дете

0-11,99:

1 дете

2-5,99:

26.04-28.0469евра59евра45евра25 евра25евра

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација
  • 2 ноќевања all inclusive light(појадок,ручек,вечера и пијалоци наливно вино и пиво за време на оброците)
  • Користење на СПА Центар

За сопствен превоз

ТЕРМИНИ:Цена:3 возрасен:1 дете

6-11,99:

2 дете

6-11,99:

1 дете

2-5,99:

26.04-29.0425евра20евра15еврабесплатнобесплатно

Во цената не е вклучено:туристичка такса 1 евро по лице од ден