PALOMA 3*

PALOMA 3*

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК – ВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ     

      – 10% попуст до 10.05

Хотелот PALOMA 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 300 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

 

 

 

              ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 10% попуст за резервација и уплата до 10.05.2019 

Цени за термини по типови простории за НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК

ТЕРМИНИ  10.06.2019 – 02.07.2019
20.08.2019 – 31.08.2019
03.07.2019 – 19.08.201901.09.2019- 10.09.2019
Лице во двокреветна соба19 €
21 €15 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца  или 3 возрасни
Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2 – 12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ