PERLA 3*

PERLA 3*

ALL INCLUSIVE !!! – 15% попуст до 30.04                      

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год – БЕСПЛАТНО во апартман)

Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се карактеризираат со класичен декор и сите имаат балкон, кабловска телевизија и фрижидер. Wi-Fi е бесплатен на јавни места.

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ                                                                    

15% попуст за резервација и уплата до 30.04.2019 
10% попуст за резервација и уплата до 31.05.2019

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ20.05.2019 – 20.06.2019

ALL INCLUSIVE

21.06.2019 – 10.07.2019  22.08.2019 – 09.09.2019

ALL INCLUSIVE

11.07.2019 – 21.08.2019   ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба26 €
36 €
 44 €
Лице во Апартман32 €
 46 €
64 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Фитнес сала

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 12,99 години или 3 возрасни
Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 12,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 години, 4 возрасни
 
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Прво дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – бесплатно
Две деца до 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен во АПАРТМАН –  10е на ден
Дете до 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – бесплатно
Четврт возрасен во АПАРТМАН – 10е на ден
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба  – 20% попуст на регуларната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ