PORFI ***+ NIKITI                     www.porfi.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/4

12.05-02.06

24.09-09.10

03.06-24.06

10.09-23.09

25.06-15.07

27.08-09.09

16.07-26.08

Single Standard

51

72

99

116

Double Standard

33

44

58

72

Promo Double

30

41

53

67

Double Superior

37

50

66

87

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room up to 4 pax Superior

43

65

81

104

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Junior Suite

55

87

107

122

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Suite up to 4 pax

68

100

120

139

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

18

18

18

18

Деца од 2-11.99 год.

9

9

9

9

Минимум престој

2

3

4

4

Опис:базен,ресторан,таверна,пул бар,кафе бар,фитнес,тенис

Соби:клима, балкон ,ТВ,фрижидер,фен

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

1.Baby cot is charged 5 euros per night, payable on the spot.

2.Cancellation policy:

7-3 days prior to arrival, 2 nights cancellation fees

2-0 days prior to arrival, 100% fees

Non show or early departure, 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ