СКИЈАТОС

ВИЛА ПОСЕЈДОН

Период 30.05 08.06 17.06 26.06 05.07 14.07 23.07 01.08 10.08 19.08 28.08 06.09 15.09
ноќевања 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
1/2 139€ 159€ 189€ 209€ 259€ 299€ 309€ 309€ 279€ 229€ 179€ 149€ 99€*
  • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз и карта за траект
  • Третолице попуст 30%, дете од 2 год. до 12 год. плаќа 50%
  • Цена за превоз за дете од 2 год. до 12 год. 80€ / 944мкд (без аранжман) дете до 2 год.- бесплатно (без седиште)
  • Цена за превоз за возрасен 110€ / 798мкд (без аранжман)
  • За овој аранжман важат општите услови на патување на Фибула Ер Травел, побарајте ги во агенцијата.
  • За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 30€ од вкупната цена по лице, за деца до 12 год. 20€
  • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот локално време последниот ден!
  • Поаѓање од Скопје од Автобуска станица, еден ден пред наведените датуми во 22:00 часот.
  • Враќање последниот ден во попладневните часови!
  • Во случај на промена на времето на тргнување на траектот од Волос до Скијатос и обратно, агенција го задржува правото на промена на програмата