PRESTIGE HOUSE 3*

PRESTIGE HOUSE 3*

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК – ВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ

Хотелот PRESTIGE HOUSE 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар.

 

 

 

 

Цени за термини по типови простории за НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК

ТЕРМИНИ

01.06.2018 – 30.06.2019

01.07.2019 – 31.08.201901.09.2019 – 15.09.2019
Лице во двокреветна соба18 €
22 €18 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 + 0
 
Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ