Организиран превоз на релација:

Кочани-Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег-Кочани

  • Од 06.07.2019-23.08.2019 – секој ден
  • Прво тргнување во месец јуни: 06.2019 и 29.06.2019
  • Последно враќање во месец август: 08.2019
ГрадМестп на ппадаоеВреме
СкопјеКај хотел „Континентал“19:30
СтрумицаАвтобуска станица18:30
РадовишАвтобуска станица19:15
ПрилепАвтобуска станица19:20
КавадарциБензинска Макпетрол – Росоман20:20
НеготиноБензинска Макпетрол – Росоман20:20
ВелесАвтобуска20:15
Овче Полепат20:55
ШтипНова Пошта(стадион)21:30
КочаниАвтобуска станица22:30
ВиницаПревалец-на патот22:35
М.КаменицаЦентар23:00
Делчевопред менувачницата23:30
Повратен билет за возрасен45 евра (2790 денари)
Билет во еден правец за возрасен30 евра (1860 денари)
Повратен билет за дете до 12 години30 евра (1860 денари)
Билет во еден правец за дете до 12 години20 евра (1240 денари)

Поаѓање од Бугарија

ГрадМК времеБГ времеМесто на поаѓање
Сончев Брег13:0014:00Постројка кај хотел „Кубан“
Несебар13:0014:00Постројка кај хотел „Феста Панорама“
Старо Поморие13:3014:30Автобуска станица
Ново Поморие13:4014:40Автобуска станица
Бургас14:0015:00На бензинска OMV во близина на Метро

ПРЕВОЗ ЛЕТО 2019

БУГАРИЈА –организиран туристички превоз лето 2019

ПОАЃАЊЕ ВРАЌАЊЕ
број на ноќевања
21.0629.067
28.0606.077
05.0713.077
12.0720.077
19.0727.077
26.0703.087
02.0810.087
09.0817.087
16.0824.087
23.0831.087
30.08еден правец—-

Цена на повратен билет= 45 евра, дете до 12 год.=35 евра

 Поаѓање од ВЕЛЕС ,СКОПЈЕ, КУМАНОВО И КРИВА ПАЛАНКА
  за БУРГАС, ПОМОРИЕ, НЕСЕБАР, СОНЧЕВ БРЕГ 
  
 
 Велес          19.20 бензинска Макпетрол спроти Костурницата
 Скопје        20.00 Пошта 2-паркингот кај Нова Жел. – од страната на Маџар Мало
 Куманово   20.30 бензинска Макпетрол
 К.Паланка  21.40 спроти бензинска Макпетрол

  ————————————————————————————————————————————–

 Враќање од Бугарија
 Сончев Брег-автобуска-хотел Кубан                     12.00 бг време
 Несебар–автобуска спроти Вила Ламбов            12.30 бг време
 Поморие- кај новиот Аква Парк                               12.45 бг време
 Бургас    -кај  Техномаркет                                       13.00 бг време                                        
———————————————————————————————————————————————
ГРЦИЈА
 
Секоја сабота    – Скопје  Халкидики
Секоја недела   – Скопје   -Олимпик Бич, Паралија, Неи Пори..
Цена на повратен билет= 35 евра, дете до 12 год.=25 евра

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1 евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТM