SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT Хотелот е веднаш покрај плажа, специјално дизајниран за сите соби да имаат поглед кон море. Santa Quaranta “Premium Resort”  е луксузен ресорт со уникатна препознатливост. Може да се одморите во некоја од луксузните и фамилијарни соби со балкон и прекрасен поглед. Собите располагаат со клима уред, LCD TV, wi-fi низ целиот ресорт. Мини бар во соба со доплата на лице место. Бесплатен паркинг. VIP базен бесплатно. Лежалки и чадори на плажа бесплатно. Појадок, ручек и вечера се служат во елегантен ресторан во склоп на хотелот. Доколку дозволува времето, храната може да се служи и на пространата тераса.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
01.10.2020
31.10.2020
STANDARD ROOM
DOUBLE 114.4 167.2 114.4 103.4
SINGLE 99 141.9 99 88
1+1 CHD (0-2,99) 99 141.9 99 88
2+1 CHD (0-2,99) 114.4 167.2 114.4 103.4
DELUXE ROOM
2PAX 178.2 220 178.2 167.2
3PAX 181.5 224.4 181.5 171.6
4PAX 189.2 233.2 189.2 176
2+1 CHD (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
FAMILY ROOM
2PAX 178.2 220 178.2 167.2
3PAX 181.5 224.4 181.5 171.6
4PAX 189.2 233.2 189.2 176
2+1 CHD (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
3+1 CHD (0-12,99) 181.5 224.4 181.5 171.6
RELEASE DAYS 7 7 7 7

Минимум престој од 2 ноќевања.