Период на престој   Ноќевање со појадок
10.12-30.12.2020 1.100 ден
03.01-31.03.2021 1.200 ден

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг

*Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

*Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

БОНУС : 6=5, 7=6

(за платени 5 или 6 ноќевања се добива 1 ноќевање гратис)

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)