Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба стандард 20€
Двокреветна соба делукс 25€

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден