TERME 3000

Моравска Топлице

Цените се дадени по лице од ден за сместување во соба по избор од табелата.
Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD)
Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни лица.

Попусти:
Дете до 6 год. – БЕСПЛАТНО, дете од 6-12 год.-50% попуст и дете од 12-15 год. -30% попуст (важи за период: 12.11-20.12.2018)
Прво дете до 12 год. и второ дете до 6 год. – БЕСПЛАТНО (важи за период: 09.11-12.11.2018 & 01.01-17.02.2019)

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.