Екслузивна вила, изградена во 2020 год.
Се состои од 2 спални соби, дневен престој и кујна, 2 тоалети, сопствен базен.
Има можност за сместување за макс. 6 лица.

Период на престој 03.01.2021-28.02.2021

Цена : 130 €

Дадената цена е за наем на целата вила за 1 ноќевање.

  • Користење на базен е вклучено во цена.
  • Доплата за туристичка такса – 40 ден. по лице на ден.