ВИЛА ЛАМБОВ

 

 

Цени за термини по типови простории 

ТЕРМИНИ    01.06.2022 – 30.06.2022    27.08.2022 – 30.09.2022   01.07.2022 – 10.07.2022  21.08.2022 – 26.08.2022 11.07.2022 – 20.08.2022
Лице во двокреветна соба  – 2+1,3+0 11 €
14 €
 15 €
Лице во двокреветна соба – со кујна 2+1,3+0 12 €
 15 €
16 €
Апартман 2+2 35 € 38 € 43 €

ВИЛА -ЛАМБОВ, Лоцирана во строгиот центар на новиот дел на Несебар, на околу 5 минути пешачење од плажата Какао Бич во С.Брег и 10 минути од јужната плажа на Несебар како и стариот град, представува идеално место да се биде блиску до секаде. Вилата е една од првите комерцијални Вили во ова морско градче со големо искуство и бројни задоволни гости. Вилата има сопствен двор, а во нејзин состав влегува и летниот бар Бор. Сите соби се со сопствен тоалет, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија, WI-FI

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба  – 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни
Двокреветна соба (со кујна) –  2 возрасни + 1 дете до 11,99
Апартман – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни
 
Попусти:
Прво дете до 11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во двокреветна соба – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба/ 10е на ден
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА