Вила ПОРТО, како што кажува самото име на вилата асоцира дека е во близина на малото пристаниште во Пефкохори, изградена на само 30 метри од брегот на морето, составена од 6 студија, сите се со тераси, комплетно нов ентериер, кревети, телевизори, клими, тоалети и кујни.

ГАЛЕРИЈА-СТУДИА

   

 

    

Цени за наем на СТУДИО  за 7 ноќевања

PEFKOHORI     PORTO
период     студио
од до  ноќевања 1/3
21.04. 25.04. 4 120 €
22.05. 29.05. 7 210 €
29.05. 05.06. 7 235 €
05.06. 12.06. 7 250 €
12.06. 19.06. 7 280 €
19.06. 26.06. 7 315 €
26.06. 03.07. 7 350 €
03.07. 10.07. 7 450 €
10.07. 17.07. 7 490 €
17.07. 24.07. 7 550 €
24.07. 31.07. 7 550 €
01.08. 08.08. 7 550 €
08.08. 15.08. 7 550 €
15.08. 22.08. 7 520 €
22.08. 29.08. 7 420 €
29.08. 05.09. 7 350 €
05.09. 12.09. 7 320 €
12.09. 19.09. 7 280 €
19.09. 26.09. 7 250 €
26.09. 03.10. 7 210 €
  • Гостите превземаат исчистена соба, и во текот на престојот се обврзани сами да се грижат за хигиената во апартманот
  • Постелнината во студијата се менува на секој 5 ти ден од престојот.
  • Сместувањето во студијата е во 14:00, а напуштањето во 10:00 по локално време.
  • Вилата нема сопствен паркинг

КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Цената само за превоз:Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

 40 € возрасни

30 € деца од 2 – 12 години

БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ И ТА