WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско 

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2021
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2020 29.12-05.01.2021 06.01-28.02.2021
Вид на сместување 01.03-15.04.2021
Двокреветна соба 2+1                           31 €                           69 €                          38 €
Апартман 2+2                           35 €                           87 €                          41 €
Возрасен на дополнително легло                           25 €                           63 €                          29 €
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден